harta

 Cursuri efectuate de Ram-Info Serv in aproape toata tara…

  Judetul Neamt

1. Scoala Stanca – Pipirig  16. Scoala nr. 1 Zanesti
 2. Scoala Vladiceni – Bargoani  17. Scoala Grumazesti
 3. Scoala Stejaru – Pangarati  18. Scoala Butnaresti
 4. Scoala Roznov  19. Scoala nr. 1 Sabaoani
 5. Liceul Roznov  20. Scoala Otilia Cazimir (Cotu Vames)
 6. Scoala Tasca  21. Scoala Galu
 7. Liceul Sportiv Roman  22. Scoala Tamaseni
 8. Liceul Borca  23. Primaria Urecheni
 9. Scoala nr. 1 Roman  24. Scoala Sagna
 10. Scoala nr. 7 Roman  25. Directia Agricola Roman
 11. Scoala Madei  26. Primaria Bicazu Ardelean
 12. Scoala Grinties  27. Primaria Roman
 13. Scoala Hangu  28. Scoala nr. 11 Roman
 14. Scoala Pastraveni  29. Scoala Secuieni
 15. Scoala Tupilati  30. Scoala Slobozia Roznov

 

Judetul Buzau

1. Scoala Podgoria  8. Scoala Caldaresti
2. Scoala Plesesti  9. Scoala Capatanesti
3. Scoala Rusetu  10. Liceul Teoretic Pogoanele
4. Scoala Padina  11. Scoala Basca Chiojdului
5. Scoala nr. 10 Buzau  12. Scoala Plevna
6. Scoala nr. 12 Buzau  13. Scoala Gheraseni
7. Casa de Cultura Nehoiu  14. Scoala Valcelele

 

Judetul Ialomita

1. Scoala Postliceala Sanitara Fetesti  6. Scoala Malu Rosu
2. Scoala Postliceala Sanitara Slobozia  7. Scoala nr. 4 Slobozia
3. Grup Scolar Industrial Alimentara Fetesti  8. Liceul Teoretic Tandarei
4. Scoala Jilavele  9. Liceul Agricol Tandarei
5. Scoala Ion Roata  10. Liceul Agricol Urziceni

 

Judetul Calarasi

1. Scoala Ciocanesti  4. Scoala Crivat
2. Grup Scolar Dan Mateescu Calarasi  5. Scoala Cascioarele
3. Gradinita nr. 1 Oltenita  6. Scoala Radovanu

 

Judetul Hunedoara

1. Politia Simeria  7. Scoala nr. 7 Hunedoara
2. Liceul Sportiv Deva  8. Scoala Blajeni
3. Scoala nr. 1 Petrila  9. Scoala Buces
4. Scoala nr. 2 Petrila  10. Scoala nr. 1 Brad
5. Scoala nr. 2 Simeria  11. Scoala nr. 2 Brad
6. Scoala Rapoltu Mare

 

Judetul Alba

1. Scoala Trampoiele  7. Scoala Petresti
2. Scoala Fenes  8. Scoala 2 Sebes
3. Scoala Zlatna  9. Scoala 4 Sebes
4. Scoala Bistra  10. Scoala M. Kogalniceanu Sebes
5. Scoala Uioara de Sus  11. Agentia imobiliara Univers Casa
6. Agentia imobiliara Damsa Cristian  12. Agentia imobiliara Daliana Beggi

 

Judetul Giurgiu

1. Scoala Comana  4. Scoala Cosoba
2. Scoala Sabareni  5. Scoala Adunatii Copaceni
3. Scoala Gradinari  6. Scoala Buturegeni

 

Judetul Bistrita

1. Scoala Fantanele  11. Scoala Liviu Rebreanu Beclean
2. Scoala Matei  13. Scoala Speciala Beclean
3. Scoala Bozies  14. Scoala Teaca
4. Scoala Corvinesti  14. Scoala Ciresoaia
5. Scoala Lechinta  15. Gradinita 1 Iunie Beclean
6. Gradinita Alba ca Zapada  16. Grup Scolar Caianu Mic
7. Gradinita 1 Iunie Beclean  17. Scoala Speciala Beclean
8. Scoala Cristesti Ciceului  18. I.P.A Regiunea Bistrita
9. Scoala Spermezeu  19. I.P.A. Regiunea Bistrita – Politia Nasaud
10. Primaria Uriu  20. I.P.A. Regiunea Bistrita – Politia Beclean

21. Agentia imobiliara REMAX – Bistrita

Judetul Arges

1. Scoala Salatrucu
2. Scoala Suici
3. Scoala Podu Dambovitei

 

Judetul Botosani

1. Scoala Ghireni  20. Liceul Anastasie Basota Pomarla
2. Scoala nr. 1 Dorohoi  21.Centrul Scolar Dorohoi
3. Scoala Cristinesti  22. Scoala nr. 5 Spiru Haret Dorohoi
4. Scoala nr. 4 Dorohoi  23. Scoala nr. 3 Vorniceni
5. Scoala Calarasi  24. Scoala 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi
6. Scoala Dragalina  25. Scoala Speciala nr. 2 Dorohoi
7. Liceul Saveni  26. Gradinita nr. 9 Dorohoi
8. Scoala Ibanesti  27. Scoala nr. 2 George Enescu Dumeni
9. Scoala Dumbravita  28. Scoala Mileanca
10. Scoala nr. 1 Dumeni  29. Sectorul Politiei de Frontiera Stanca
11. Scoala nr. 2 Dumeni  30. Sectorul Politiei de Frontiera Ramanesti
12. Scoala Cordareni  31. Sectorul Politiei de Frontiera Racovat
13. Scoala Suharau  32. Sectorul Politiei de Frontiera Darabani
14. Politia Darabani  33. Sectorul Politiei de Frontiera Dorohoi
15. Politia Dorohoi  34. Sectorul Politiei de Frontiera Radauti Prut
16. Scoala Ripiceni  35. Inspectoratul Judetean al Politiei Botosani
17. Grup Scolar Vorona  36. Scoala nr. 5 Spiru Haret Dorohoi
18. Scoala Cotusca  37. Seminar Teologic Dorohoi
19. Scoala Cristinesti  38. Ins. Judetean al Politiei de Frontiera Botosani

 

Judetul Dolj

1. Casa de Cultura Amza Pellea Bailesti
2. Agentia imobiliara Orga System Suprema Imobiliare Craiova
3. Agentia imobiliara C.R.A.M.S. Imobiliare Craiova
4. Agentia imobiliara Operativ Invest – Craiova
5. Agentia imobiliara Ligimar – Craiova
6. Agentia imobiliara Avanterra – Craiova
7. Agentia imobiliara Business Center Craiova

 

Judetul Mures

1. Scoala Barbosi  7. Grup Scolar Agricol Iernut
2. Scoala Dambau  8. Asociatia de Intrajutorare – Politia Mures
3. Scoala Cuci  9. Asociatia Sportiva Maris Jandarmeria Mures
4. Scoala Zau de Campie  10. Asociatia Columna Jandarmeria Mures
5. Scoala Mihescu de Campie  11. Curtea de Apel Targu Mures
6. Scoala Valea Larga  12. DIICOT Targu Mures

 

Judetul Suceava

1. Scoala Capu Campului  7. Primaria Brodina
2. Scoala Valea Moldovei  8. Scoala Frasin
3. Scoala Mihaiesti-Horodniceni  9. Spitalul Municipal Radauti
4. Scoala nr. 2 Vatra Dornei  10. Spitalul Falticeni
5. Sectorul Politiei de Frontiera Vicovu de Sus  11. Spitalul Gura Humorului
6. Ins. Jud. al Politiei de Frontiera Suceava, Radauti  12. Spitalul Vatra Dornei

 

Judetul Timis

1. Liceul Faget
2. Scoala Costeiu

 

Judetul Iasi

1. Scoala 1 Petru Rares – Harlau
2. Scoala Buhalnita
3. Scoala Profesionala Harlau
4. Scoala Spineni
5. Scoala Gheorghe Ciobanu – Andrieseni
6. Gradinita cu Program Normal nr. 1 Harlau
7. Scoala nr. 11 Otilia Cazimir Iasi
8. Scoala de Formare Profesionala a Politiei de Frontiera Iasi

 

Judetul Galati

1. Scoala Petru Rares Frumusita
2. Grup Scolar Industrial Sf. Maria
3. Scoala Corod

 

Judetul Cluj

1. Grup Scolar Agricol Cuzdrioara
2. Scoala Huedin

 

Judetul Arad

1. Scoala Vinga
2. Scoala Sagu

 

Judetul Salaj

1. Scoala nr. 1 Jibou
2. Scoala nr. 2 Jibou

 

Judetul Bihor

1. Grup Scolar Industrial Suplacu de Barcau
2. Scoala Vascau

 

Judetul Ilfov

1. Grup Scolar Agricol Dragomiresti Vale
2. Scoala nr. 3 Buftea
3. Scoala nr. 1 Dragomiresti Vale
4. Scoala nr. 2 Dragomiresti Deal
5. Scoala nr. 187 Mogosoaia

 

 

Judetul Covasna

1. Politia Targu Secuiesc

 

Judetul Sibiu

1. Scoala nr. 3 Cisnadie
2. Liceul Octavian Goga Sibiu
3. Agentia Imobiliara Orga System

 

Judetul Vrancea

1. Scoala Vidra
2. Scoala Racoasa

 

Judetul Caras Severin

1. Scoala nr. 4 Moldova Noua

 

Judetul Braila

1. Scoala Gropeni

 

Judetul Harghita

1. Liceul Geo Bogza Balan

 

Bucuresti

1. DGAPS Sector 1
2. CNPR Tipografia Postei Romane
3. Administratia Pietelor Sector 2
4. Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1
5. Agentia Imobiliara C&D Top Imobcom
6. Agentia Imobiliara Tentant Imobiliare
7. Agentia Imobiliara Garanta Imobiliare
8. Agentia Imobiliara Magic House
9. Agentia Imobiliara Eurometropola Etern Grup
10. Agentia Imobiliara Vission House
11. Agentia Imobiliara Imofin Consulting
12. Agentia Imobiliara Tora Tora Imobiliare
13. Agentia Imobiliara Indac Investment Group
14. Agentia Imobiliara Msc Exclusive Corporation
15. Agentia Imobiliara Vienna Investment & Development
16. Agentia Imobiliara Interbia Imobiliare
17. Agentia Imobiliara Eurotop Invest
18. Agentia Imobiliara Mecano Imobiliare
19. Agentia Imobiliara Andra Real Estate
20. Agentia Imobiliara Coldwell Banker
21. Agentia Imobiliara CGA HOME COLSULTING
22. S.C. STEFADINA Comserv S.R.L

 

Judetul Vaslui

1. Scoala Murgeni
2. Sectorul Politiei de Frontiera Berezeni
3. Inspectoratul Judetean al Politiei de Frontiera Husi
4. Sectorul Politiei de Frontiera Falciu

 

Judetul Teleorman

1. Inspectoratul Judetean al Politiei de Frontiera Turnu Magurele
2. Sectorul Politiei de Frontiera ZIMNICEA
3. Politia ZIMNICEA
4. Hotel ZIMNICEA

 

 

Judetul Tulcea

1. Scoala cu clasele I-VIII Vacareni

 

Judetul Covasna

1. Politia Targu Secuiesc

 

Judetul Prahova

1. Agentia imobiliara Dragomstar Promex – Campina
2. Agentia imobiliara Nilus Imobiliare
3. Agentia imobiliara Marvis SRL
3. Agentia imobiliara Agim Finance Consult
3. Agentia imobiliara Kas Expert- Ploiesti